Дитячі меблі

Хто, як не ми чудово розуміє які меблі потрібно дитині! Адже у кожного з нас є діти і ми знаємо їх бажання та потреби з перших вуст. Наші меблі зроблені тільки з екологічних та безпечних матеріалів. Ми використовуємо плити ДСП та МДФ європейського виробництва Egger (ЭГГЕР) та KASTAMONU, які мають на сьогодні сертифікати найвищого рівня безпеки та екологічності Е-0. Фурнітура використовується німецька BLUM або Hettich, тому наші вироби розраховані на довгі роки служби Вашим дітям.
Всі дитячі меблі у Львові ми робимо на індивідуальне замовлення. Деякі з представлених тут взірців Ви можете бачити вживу у наших фірмових салонах, багато з них вже найшли своїх маленьких господарів. Під Ваші потреби ми можемо змінювати форму, дизайн, розміри, малюнки, колір виробів або розробити повністю неповторний дизайн дитячих меблів з врахуванням Вашого інтер’єру та характеру Вашої дитини.

« 1 из 2 »

 

Наші меблі дозволять раціонально використовувати простір дитячої, ідеально пасуватимуть інтер’єру та принесуть в життя Вашої дитини нову ноту радості та позитиву. Купити дитячі меблі у Львові можно у нашему виставковому салоні у Львові за адресою ТЦ МАРК ( вул. Кн.Ольги 95 ) 2 поверх — компанія Світ Шаф. Для Вас ми працюємо без вихідних.

Акція