3-х двернi шафи-купе

Ми виготовляємо 3-ох дверні шафи-купе під замовлення, у Львові. За вашим бажанням ми проектуємо форму, дизайн, розміри, малюнки та колір. Є можливість розробити повністю неповторний дизайн шафи-купе з урахуванням Вашого інтер’єру. Для дверей шаф ми пропонуємо великий вибір дизайнів та поєднання різних матеріалів — починаючи від класичних дзеркальних і закінчуючи стилем хай-тек з системою прихованого монтажу. Ми пропонуємо шафи-купе з дверима з піскоматуванням, фотодруком, фарбованим склом, скляними бевелсами ручної роботи, 3Д-панелями, ручним розписом, МДФ та комбінацією цих матеріалів.
Внутрішне наповнення шафи розробимо враховуючи всі ваші потреби та побажання.

Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф. Шафи-купе під замовлення від салону Світ Шаф.
« 1 из 3 »

Можливо Вас зацікавить:

Каталог БЕВЕЛСІВ

Каталог ПІСКОМАТУВАННЯ
Зазвичай термін виготовлення шафи-купе 2-3 тижні. Ми також виготовляємо вмонтовані шафи-купе та гардеробні кімнати. Використовуємо тільки якісну фурнітуру для розсувних систем виробництва ADS та Sevrol з безшумними підшипниками та надаємо гарантію на свої вироби.

ДСП використовуємо тільки екологічно чисте — виробництва Угорщини, Словакії, Австрії, Туреччини, Румунії.

Ми виробники — тому ми надаємо нашим клієнтам демократичні ціни без накруток посередників!

Акція